Paradise Lost na zwiastunie z tłem fabularnym. Polska gra, w której nigdy nie skończyła się wojna

News
1254V
Paradise Lost na zwiastunie z tłem fabularnym. Polska gra, w której nigdy nie skończyła się wojna
Bartosz Dawidowski | 11.02.2021, 09:20

Polski projekt Paradise Lost, w którym wcielimy się w 12-letniego Szymona, doczekał się nowego trailera.

Tym razem studio Poly Amorous przedstawia tło fabularne swojej nadciągającej produkcji. Zespół opublikował materiał wideo przedstawiający wydarzenia ze świata gry, w którym II Wojna Światowa nigdy się nie skończyła. Konflikt z Rzeszą Niemiecką zrujnował doszczętnie Europę a my będziemy przemierzać jej zgliszcza - dokładnie pewien ogromny bunkier położony w dawnych granicach Polski.

W filmiku dochodzimy aż do lat 80. XX wieku. W świecie, w którym nigdy nie skończyła się II Wojna Światowa, doszło do apokaliptycznej, atomowej zagłady, którą przetrwała tylko garstka ludzi skrywających się w wielkich bunkrach. W grze mamy odkrywać tajemnice Rzeszy Niemieckiej, skrywane w najgłębszych miejscach takiej placówki. 12 letni Szymon odkrywać będzie tutaj "połączenie zaawansowanej technologii ze słowiańskimi symbolami pogańskimi". Wygląda zatem na to, że odkrywać będziemy tutaj również zjawiska nadprzyrodzone. A przede wszystkim poszukiwać tajemniczej kobiety, nazywającej się Ewą, która kontaktuje się z głównym bohaterem.

Paradise Lost trafi na rynek w 2021 roku na PC, PS4, PS5, XSX i XOne. Niestety nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery. Po gameplay z Paradise Lost odsyłam was tutaj.

 

Źródło: własne

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper