Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 19:45
Outriders
1214V

Outriders z pełną prezentacją dema. Twórcy zachęcają do zabawy i ujawniają konkrety

Już jutro wszyscy zainteresowani gracze otrzymają możliwość wypróbowania Outriders. People Can Fly chce mieć pewność, że gracze będą gotowi na atrakcje, więc przygotowano rozbudowaną pokazówkę dema. Zobaczcie materiał i poznajcie szczegóły

Outriders zadebiutuje dopiero w kwietniu, ale People Can Fly jest bardzo pewne swego. Twórcy od jutra zapewnią rozbudowane demo, podczas którego gracze sprawdzą wstęp do historii. Najnowszy materiał w bardzo szczegółowy sposób przedstawia udostępniony fragment.

Czego możemy się spodziewać? Deweloperzy opowiadają o klasach, sieciowej zabawie, przenoszeniu postępu do pełnej wersji, „epickiej podróży”, zadaniach pobocznych, broniach, mocach czy też możliwości stworzenia własnej postaci.

Gracze w tym wypadku nie będą kupować kota w worku, ponieważ Polacy chcą mieć pewność, że każdy fan looter shooterów sprawdzi przed premierą Outriders, wyrobi sobie zdanie na temat pozycji i jeśli mu się spodoba – sięgnie po pełną wersję gry.

Jest to bez wątpienia ryzykowne, ponieważ część potencjalnych klientów może odbić się od Outriders, ale w zasadzie... Przynajmniej twórcy będą mieć na serwerach graczy, którzy faktycznie chcieli zagrać w ich pozycję. Więcej na temat dema przedstawiliśmy w zeszłym tygodniu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix