Outriders do wypróbowania za darmo. Znamy wszystkie szczegóły dema

News
2063V
Outriders do wypróbowania za darmo. Znamy wszystkie szczegóły dema
Wojciech Gruszczyk | 18.02.2021, 19:59

People Can Fly odsłoniło wszystkie karty dotyczące dema Outriders. Już w przyszłym tygodniu wszyscy gracze otrzymają możliwość wypróbowania gry za darmo. Poznajcie wszystkie szczegóły

Gdyby świat nie stanął na głowie, to pewnie gralibyśmy już od ponad dwóch tygodni w Outriders. Twórcy jednak potwierdzili, że potrzebują więcej czasu i właśnie z tego powodu premiera gry odbędzie się dopiero 1 kwietnia.

People Can Fly nie zamierza sprzedać kota w worku, więc już w przyszłym tygodniu wszyscy zainteresowani otrzymają możliwość wypróbowania Outriders. Deweloperzy zdecydowali się na duże demo i dzisiaj poznaliśmy jego szczegóły.

Twórcy podkreślają, że gracze zapoznają się z wersją demonstracyjną (nie jest to beta!) i nie potrzebujemy składać zamówień przedpremierowych, by zapoznać się z tytułem. Zabawę rozpoczniemy 25 lutego (18:00) i do gry zostaną zaproszeni gracze na następujących platformach: PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam + NVIDIA GeForce NOW).

Na PC pobierzemy minimum 24GB, a na konsolach 22GB, ale autorzy nie planują pre-loadu. W trakcie rozgrywki sprawdzimy cross-play, jednak deweloperzy nie ukrywają, że wciąż testują opcję i z tego powodu zainteresowani będą musieli włączyć funkcję w menu.

Demo Outriders nie ma żadnych ograniczeń czasowych i będzie dostępne nawet po premierze. W trakcie rozgrywki zapoznamy się z prologiem oraz pierwszym rozdziałem – studio podkreśla, że to początek, a na późniejszych etapach historii, gracze zgarną potężniejszy sprzęt oraz zawalczą z mocniejszymi wrogami.

Po pokonaniu ostatniego bossa dema, zainteresowani otrzymają dostęp do kilku dodatkowych misji pobocznych. Studio zablokuje nasz postęp na 7 poziomie, ale podczas rozgrywki wypróbujemy wszystkie 4 klasy (z 6 slotami na postacie). Jednocześnie otrzymamy dostęp do dynamicznego systemu poziomów trudności (World Tiers, max 5 lvl w demie) i otrzymamy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności z trudniejszymi rywalami.

Gracze mogą przenieść progres z dema do pełnej wersji Outriders.

Sprawdźcie wymagania sprzętowe Outriders.

Źródło: Twitter: Outriders

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper