Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.01.2021 17:58
Outriders trójka bohaterów
1225V

Outriders zalicza jeszcze jedno opóźnienie. Polacy potrzebują dodatkowego czasu na dopracowanie gry

People Can Fly nie zaoferuje Outriders w przyszłym miesiącu. Deweloperzy właśnie potwierdzili, że potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry, ale zainteresowani otrzymają możliwość zagrania w wersję demonstracyjną. Tytuł zadebiutuje w szczególnym dniu.

Wielka produkcja People Can Fly nie zadebiutuje 2 lutego 2021 roku. Twórcy właśnie potwierdzili, że potrzebują jeszcze więcej czasu na dopracowanie gry i według aktualnych informacji – Outriders trafi na rynek dopiero 1 kwietnia. Nie jest to żart (Prima Aprilis), a dodatkowy czas pozwoli deweloperom na dopracowanie pozycji i wrzucenie na rynek dopieszczonej produkcji.

Studio chce nam jednak wynagrodzić tę sytuację – 25 lutego zostanie wydane darmowe demo, które pozwoli graczom zapoznać się z kilkoma pierwszymi godzinami z Outriders, a podczas rozgrywki sprawdzimy wszystkie cztery klasy. Zainteresowani otrzymają możliwość wypróbowania przygody dla pojedynczego gracza oraz w kooperacji, a nasz progres przeniesiemy do pełnej gry.

Jest to już drugie przełożenie premiery Outriders, ale najwidoczniej People Can Fly chce wrzucić na rynek dokończoną produkcję, co jest na pewno dobrą wiadomością biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia. Trzeba jednak przypomnieć, że Polacy pracują aktualnie nad trzema grami AAA – w ostatnim czasie studio trafiło na giełdę.

Źródło: Twitter: Outriders

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix