Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.02.2021 18:51
Spider-Man No Way Home
6590V

Spider-Man 3 ma ostateczną nazwę. Sony potwierdza: premiera filmu odbędzie się tylko w kinach

Tom Holland, Zendaya oraz Jacob Batalon właśnie potwierdzili ostateczną nazwę „Spider-Man 3”. Bohaterowie filmu wcześniej otrzymali fałszywe tytuły, by Marvel nie musiał się martwić przeciekami, ale najnowszy materiał potwierdza, że pod koniec roku zobaczymy „No Way Home”.

Z samego rana informowaliśmy naszą społeczność o ciekawej sytuacji – Tom Holland, Zendaya oraz Jacob Batalon przedstawili w nocy trzy nazwy „Spider-Mana 3”, ale nie musimy się dłużej zastanawiać, jak naprawdę będzie brzmieć tytuł filmu. Twórcy właśnie zaprezentowali zabawny spot, który zdradza ostateczne informacje.

„Spider-Man No Way Home” zadebiutuje 17 grudnia i Sony oraz Marvel potwierdzają – produkcja zostanie udostępniona w tym czasie wyłącznie w kinach. Można odnieść wrażenie, że jest to ważna deklaracja i miejmy nadzieję, że korporacje nie będą musiały zmieniać planów i przekładać premiery oczekiwanego widowiska.

Najnowsza historia z Peterem Parkerem w roli głównej ma być niezwykle istotna dla rozwoju całego Marvel Cinematic Universe. Wciąż pojawiają się plotki, według których film przedstawi wydarzenia z różnych wymiarów i zapewni widzom ciekawą fabułę. Czy możemy liczyć na takie widowisko? Przekonamy się już wkrótce.

Przynajmniej aktualnie (jeśli nie będzie żadnych opóźnień) Marvel w 2021 roku zaproponuje nam jeszcze:

  • „The Falcon and the Winter Soldier” - 19 marca
  • „Czarna Wdowa” - 7 maja
  • „Loki” - 11 czerwca
  • „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings” - 9 lipca
  • „Eternals” - 5 listopada
  • „Spider-Man: No Way Home” - 17 grudnia

Źródło: Twitter: SonyPictures

Tagi: Marvel Marvel Cinematic Universe sony spider-man 3 spider-man no way home