Cyberpunk 2077 nie otrzyma patcha 1.2 w terminie. CD Projekt RED potrzebuje więcej czasu

News
5139V
Cyberpunk 2077 nie otrzyma patcha 1.2 w terminie. CD Projekt RED potrzebuje więcej czasu
Wojciech Gruszczyk | 27.02.2021, 01:10

CD Projekt RED właśnie opublikował wiadomość, której mogliśmy się spodziewać. Studio nie dostarczy do końca miesiąca oczekiwanej aktualizacji 1.2 do Cyberpunka 2077. Deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry.

Jeszcze kilka godzin temu wspominaliśmy o testach patcha 1.2, a teraz możemy potwierdzić, że aktualizacja nie zadebiutuje w terminie. Pliki miały zostać udostępnione do końca lutego, a według najnowszych informacji – łatka może zostać wydana w drugiej połowie marca.

„Choć bardzo chcieliśmy dostarczyć patch 1.2 do Cyberpunka 2077 w terminie, który przedstawiliśmy wcześniej, ostatni cyberatak na infrastrukturę IT studia i duży zakres aktualizacji sprawiły, że niestety tak się nie stanie - będziemy potrzebować trochę dodatkowego czasu”.

CD Projekt RED podkreśla, że aktualizacja 1.2 będzie największym patchem w historii Cyberpunka 2077, który zajmie się „wieloma ogólnymi ulepszeniami i poprawkami jakości”, ale twórcy nie mogą dostarczyć plików na czas. Studio jednak zapowiada, że w przyszłości przedstawi szczegóły łatki:

„Nie są to informacje, którymi lubimy się dzielić, ale chcemy mieć pewność, że wprowadzimy tę aktualizację prawidłowo. W miarę zbliżania się terminu będziemy przekazywać więcej informacji. Dziękujemy za Waszą cierpliwość i wsparcie”.

Już wcześniej szef CD Projektu potwierdził, że cyberatak wpłynął na prace studia, więc pojawiały się głosy dotyczące opóźnienia patcha 1.2 do Cyberpunka 2077.

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Komentarze (176)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych