Cyberpunk 2077 może wkrótce otrzymać oczekiwany patch. Aktualizacja jest już testowana

News
4739V
Cyberpunk 2077 może wkrótce otrzymać oczekiwany patch. Aktualizacja jest już testowana
Iza Łęcka | 24.02.2021, 11:10

CD Projekt RED powinien finalizować prace nad oczekiwaną aktualizacją do Cyberpunka 2077. Patch jest sprawdzany przez pracowników studia, więc wydaje się niezwykle prawdopodobne, że już wkrótce odbędzie się premiera łatki, która usprawni działanie gry.

W połowie stycznia CD Projekt RED przedstawił „plan naprawczy” Cyberpunka 2077, który zakładał opracowanie dwóch dużych aktualizacji – pierwsza została wydana w styczniu, natomiast zgodnie z harmonogramem, druga zostanie opublikowana w lutym.

Wciąż czekamy na patch, który powinien wyraźnie wpłynąć na działanie RPG-a, tymczasem okazuje się, że pliki są już testowane. Już wczoraj trafiły one na Steam, gdzie deweloperzy mogą sprawdzać stan produkcji – przypomnijmy, że styczniowy patch wprowadził duży błąd, przez który wielu graczy nie mogło kontynuować rozgrywki.

Nie wiemy dokładnie, czy ogłoszenia o aktualizacji możemy spodziewać się w najbliższych dniach, jednak wydaje się bardzo możliwe, że pomimo problemów związanych z kradzieżą danych, deweloperzy zdołali dopracować pliki, które w tym tygodniu mogłyby zostać udostępnione graczom.

Warto dodać, że nadchodzący patch ma poprawić wydajność gry i usunąć większość błędów, a następnie CD Projekt RED skupi się na pracach nad darmowymi DLC. W ostatnim czasie studio dopracowywało Cyberpunka 2077, dlatego nadal czekamy na obiecaną bezpłatną zawartość.

Cyberpunk 2077 patch testy

Źródło: https://wccftech.com/new-cyberpunk-2077-update-1-2-test/

Komentarze (111)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych