Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.02.2021 13:36
Mayans MC 3 Sezon. Zwiastun i data premiery nowych odcinków spin-offa Synów Anarchii
789V

Mayans MC 3 Sezon. Zwiastun i data premiery nowych odcinków spin-offa Synów Anarchii

O tym, że serial "Mayans MC" doczeka się 3 sezonu pisaliśmy już w 2019 roku. Pora wreszcie na ostatnie konkrety przed premierą nowych odcinków.

Spin-off "Synów Anarchii" w postaci serialu "Mayans MC" już niedługo wróci na ekrany. Chodzi o 3 sezon, który zadebiutuje w USA, w stacji FX, już 16 marca 2021 r.

3 sezon serialu nie powstawał już z udziałem Kurta Suttera, showrunnera dwóch pierwszych sezonów i autora "Synów Anarchii". FX postanowiło zerwać współpracę z tym twórcą po wielu skargach na zachowanie reżysera na planie filmowym. Zastąpił go Elgin James, twórca takich produkcji jak "Little Birds" i "Low Riders".

Drugi sezon "Mayans MC" zgarnął doskonałe oceny a fani nie mogli się nachwalić nad realizacją tego spin-offa "Synów Anarchii". Miejmy nadzieję, że tak samo wysoką jakość przedstawiać będą nowe odcinki. Premiera dwóch pierwszych epizodów nastąpi już 16 marca 2021 roku - w stacji FX.

Pierwsze odcinki Mayans MC można oglądać w Polsce na platformie HBO GO. Miejmy nadzieję, że HBO GO zainteresuje się też wykupieniem najnowszych epizodów serialu.

Tagi: mayans mayans mc serial synowie anarchii