Twórcy Gears of War pomagają Halo Infinite. Deweloperzy z The Coalition przechodzą do 343 Industries

News
1103V
Twórcy Gears of War pomagają Halo Infinite. Deweloperzy z The Coalition przechodzą do 343 Industries
Mateusz Wróbel | 22.02.2021, 21:33

Twórcy serii Gears of War pomagają deweloperom tworzącym Halo Infinite.

Przypomnijmy już na samym początku, że Halo Infinite miało być tytułem startowym dla Xboksa Series X. Produkcja nie prezentowała oczekiwanej jakości rozgrywki, więc jej premierę przeniesiono na obecny rok. Więcej o produkcji mamy usłyszeć w nadchodzących miesiącach.

Prace nad nową częścią marki Microsoftu idą do przodu, a jest to spowodowane w pewnym sensie przez deweloperów odpowiadających w przeszłości za m.in. Gears 5, którzy pomagają przy produkcji Halo Infinite. Jeden z użytkowników Twittera zauważył, że już dwóch programistów z The Coalition przeszło do 343 Industries w czwartym kwartale 2020 roku.

Nie wiadomo, czy jest to po prostu chwilowe "wypożyczenie" pracowników (warto zaznaczyć, że oba zespoły należą do Microsoftu, więc korporacja z Redmond mogła poprosić paru deweloperów z The Coalition o pomoc przy projekcie 343 Industries), czy też długoterminowa zmiana miejsca pracy. Mimo wszystko, jest to dosyć interesujące zjawisko, które tylko potwierdza fakt, że Microsoft chce jak najszybciej dostarczyć Halo Infinite na rynek.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/the-coalition-developers-of-gears-series-are-apparently-supporting-the-development-of-halo-infinite.382862/

Komentarze (54)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper