Pokemon Diamond/Pearl Remake nadciągają? Prezentacja ma odbyć się w tym tygodniu

Gry (plotka)
1103V
Pokemon Diamond/Pearl Remake nadciągają? Prezentacja ma odbyć się w tym tygodniu
Wojciech Gruszczyk | 22.02.2021, 16:40

The Pokemon Company ma jeszcze w tym tygodniu ujawnić tegoroczne odsłony serii Pokemon. Według informatorów, Japończycy pracują nad powrotem Pokemon Diamond/Pearl i odświeżone gry mają zadebiutować w listopadzie.

Ostatni Nintendo Direct nie przyniósł oczekiwanych zapowiedzi dotyczących tegorocznej odsłony serii Pokemon. Producent konsoli podobno nie tracił czasu na znane stworki, ponieważ konkretna zapowiedź ma odbyć się już w tym tygodniu.

Dziennikarze Centro Pokémon są przekonani, że 27 lutego odbędzie się specjalne wydarzenie, podczas którego zostanie zaprezentowana tegoroczna odsłona. Seria będzie w tym dniu obchodzić 25-lecie istnienia.

Jeśli wierzyć przeciekom, Japończycy postawią na odświeżenie Pokemon Diamond/Pearl z 2006 roku. Biorąc pod uwagę ostatni przeciek dotyczący zarejestrowania domeny diamondpearl.pokemon.com, która była przez chwilę aktywna, możemy przypuszczać, że faktycznie w 2021 roku zagramy w Diamond/Pearl.

Czy będzie to dobry wybór na tak wielką rocznicę? Zdania pewnie będą podzielone, ale musimy pamiętać, że pierwowzory zaoferowały między innymi kilka zmian w rozgrywce, opcję Wi-Fi Connection oraz dorzuciło do zestawu ponad 100 Pokemonów.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/pokemon-game-reveals-are-expected-this-week-as-series-celebrates-25-years/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper