Tekken 7. Sezon 4. i Kunimutsu zadebiutują już w przyszłym tygodniu

News
2050V
Tekken 7. Sezon 4. i Kunimutsu zadebiutują już w przyszłym tygodniu
Igor Chrzanowski | 08.11.2020, 15:11

Tekken 7 idzie przez rynek jak burza i nie ma zamiaru zatrzymywać się nawet na chwilkę. Niedawno Katsuhiro Harada ogłosił, że tytuł rozszedł się w ponad 6 milionach egzemplarzy, zaś już za kilka dni zadebiutuje nowy sezon rozgrywek w hit Bandai Namco.

Już we wtorek 10 listopada na rynku zadebiutuje czwarty sezon rozgrywek w Tekkena 7, dzięki czemu do gry trafi cała masa świeżej zawartości oraz bardzo ważnych poprawek w balansie i pracy serwerów. 

Najważniejszą z debiutujących nowości jest powracająca po latach postać Kunimitsu, którą po raz ostatni w kanonicznej odsłonie sagi widzieliśmy jeszcze w antycznym wręcz Tekkenie 2, więc słynna wojowniczka miała naprawdę bardzo długą przerwę od występów w numerowanych edycjach bijatyki Japończyków.

Wraz z nią na cyfrowych półkach wyląduje dedykowana jej powrotowi mapka ochrzczona jako Vermilion Gates oraz kilka strojów dla urozmaicenia sobie zabawy. Tych, którzy nie będą kupować żadnych DLC i tak zaciekawi najnowszy sezon, albowiem deweloperzy w końcu po 3 latach postanowili usprawnić mocno kulejący kod sieciowy gry oraz dodali po jednym nowym ciosie dla każdej z kilkudziesięciu obecnych już postaci.

Źródło: własne

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper