Diablo 2 Resurrected nie powtórzy błędów Warcraft 3 Reforged. Blizzard uspokaja graczy

News
1669V
Diablo 2 Resurrected nie powtórzy błędów Warcraft 3 Reforged. Blizzard uspokaja graczy
Mateusz Wróbel | 20.02.2021, 17:09

Twórcy Diablo 2: Resurrected opowiadają o nadchodzącym odświeżeniu. Ich plany jasno dają do zrozumienia, że gra nie powtórzy błędów Warcraft 3 Reforged.

Wczoraj w nocy zapowiedziano Diablo 2: Resurrected, czyli odświeżenie drugiej kultowej części serii, z którą wielu z nas ma wiele przyjemnych wspomnień. Odpowiada za nią Blizzard, więc fani od wczoraj trzymają kciuki za to, aby gra nie powtórzyła błędów poprzedniego odświeżenia od amerykańskich deweloperów.

Głos w tej sprawie zabrał Rod Fergusson, deweloper Blizzarda, który dołączył do zespołu w poprzednim roku. Uspokoił on zainteresowanych ową produkcją mówiąc, że Diablo 2: Resurrected nie zastąpi oryginalnego Diablo 2 (w skrócie: remaster nie zastąpi oryginału).

Co więcej, nadchodzące odświeżenie Blizzarda nie będzie miało jakichkolwiek sklepu umożliwiającego kupno przedmiotów ułatwiających grę, zwiększających statystyki itp. (w skrócie: gra nie będzie miała zaimplementowanych mikrotransakcji), o czym poinformował Matthew Cederquist i Robert Gallerini.

Te dwie rzeczy dają nadzieję na to, że Blizzard nie popełni błędów z Warcraft 3 Reforged, który okazał się kompletną porażką. Przypomnijmy także, że Diablo 2: Resurrected będzie wspierało modyfikacje.

Źródło: https://gamerant.com/diablo-2-resurrected-no-microtransactions/ https://www.pcgamer.com/diablo-2-resurrected-wont-affect-diablo-2-classic-unlike-warcraft-3-reforged/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych