The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD nie zajmie dużo miejsca. Poznaliśmy rozmiar nadchodzącego odświeżenia

News
1198V
The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD nie zajmie dużo miejsca. Poznaliśmy rozmiar nadchodzącego odświeżenia
Kajetan Węsierski | 20.02.2021, 14:30

Już 16 lipca swój rynkowy debiut zaliczy odświeżenie ciekawej odsłony przygód Linka. Teraz wiemy także, jaki rozmiar będzie miała gra na naszych dyskach.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to bez cienia wątpliwości jedna z głośniejszych zapowiedzi, jakie miały miejsce podczas ostatniego Nintendo Direct. Gra ma zadebiutować już 16 lipca i raz jeszcze przenieść graczy do znanego i lubianego świata. Nie brakuje jednak pomruków niezadowolenia - wszystko przez fakt, iż japońska firma raz jeszcze stawia na odświeżenie, a przy tym nie jest to bynajmniej całkowicie odnowiona pozycja.

Teraz poznaliśmy natomiast wagę projektu, która pozwala określić, jak wiele miejsca na naszych dyskach w konsolach od Nintendo trzeba przeznaczyć. Jak się bowiem okazuje, usprawniony projekt, który wcześniej ukazał się na Wii, zajmie zaledwie 7.5 GB. Oczywiście może się to zmienić wraz z pierwszymi dużymi patchami, ale trzeba przyznać, że nie jest to zbyt duża liczba.

Wciąż jest to jednak prawie dwukrotnie więcej, niż w przypadku pierwowzoru, co pozwala sądzić, że coś rzeczywiście zostało zmienione. Jak bardzo w kwestii samej rozgrywki? O tym przekonamy się prawdopodobnie już w okresie wakacyjnym, gdy dane nam będzie wejść do tego cudownego świata. Czekacie na The Legend of Zelda: Skyward Sword HD?

 

Źródło: https://gamingbolt.com/the-legend-of-zelda-skyward-sword-hd-file-size-listed-as-7-5-gb-on-eshop

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper