Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.02.2021 14:30
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD miejsce na dysku
1071V

The Legend Of Zelda: Skyward Sword HD nie zajmie dużo miejsca. Poznaliśmy rozmiar nadchodzącego odświeżenia

Już 16 lipca swój rynkowy debiut zaliczy odświeżenie ciekawej odsłony przygód Linka. Teraz wiemy także, jaki rozmiar będzie miała gra na naszych dyskach.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to bez cienia wątpliwości jedna z głośniejszych zapowiedzi, jakie miały miejsce podczas ostatniego Nintendo Direct. Gra ma zadebiutować już 16 lipca i raz jeszcze przenieść graczy do znanego i lubianego świata. Nie brakuje jednak pomruków niezadowolenia - wszystko przez fakt, iż japońska firma raz jeszcze stawia na odświeżenie, a przy tym nie jest to bynajmniej całkowicie odnowiona pozycja.

Teraz poznaliśmy natomiast wagę projektu, która pozwala określić, jak wiele miejsca na naszych dyskach w konsolach od Nintendo trzeba przeznaczyć. Jak się bowiem okazuje, usprawniony projekt, który wcześniej ukazał się na Wii, zajmie zaledwie 7.5 GB. Oczywiście może się to zmienić wraz z pierwszymi dużymi patchami, ale trzeba przyznać, że nie jest to zbyt duża liczba.

Wciąż jest to jednak prawie dwukrotnie więcej, niż w przypadku pierwowzoru, co pozwala sądzić, że coś rzeczywiście zostało zmienione. Jak bardzo w kwestii samej rozgrywki? O tym przekonamy się prawdopodobnie już w okresie wakacyjnym, gdy dane nam będzie wejść do tego cudownego świata. Czekacie na The Legend of Zelda: Skyward Sword HD?

 

Źródło: https://gamingbolt.com/the-legend-of-zelda-skyward-sword-hd-file-size-listed-as-7-5-gb-on-eshop

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Skyward Sword HD