For Honor x Shovel Knight. Rewelacyjnie wykonany crossover i kolejne nowości w 2021 roku

News
731V
For Honor x Shovel Knight. Rewelacyjnie wykonany crossover i kolejne nowości w 2021 roku
Bartosz Dawidowski | 19.02.2021, 12:02

For Honor nadal trzyma się mocno - pomimo lat na karku. I zadziwia. Okazuje się, że do gry wbijają się motywy z... Shovel Knight!

For Honor dorobiło się nieoczekiwanego crossovera. W popularnym tytule sieciowym Ubisoftu pojawią się motywy z Shovel Knight.

W związku z 4 rocznicą premiery For Honor, ten sieciowy tytuł dorobił się aktualizacji wprowadzającej tylko do 4 marca motywy ze znakomitego Shovel Knighta. Ubisoft wykonał to naprawdę dobrze, dbając o retro stylistykę w realistycznej oprawie, znanej z For Honor. Sprawdźcie koniecznie sami, jak wygląda to w akcji na poniższym zwiastunie.

To nie koniec atrakcji dla fanów For Honor, których nadal jest wielu. Już 11 marca rozpocznie się Year of the Covenants, czyli wystartuje zawartość związana z kolejnym sezonem w grze. Już teraz wiemy, że ten rok ma przynieść wiele nowych przedmiotów, 2 świeżych herosów i nowe Przepustki Sezonowe.

Warto przypomnieć, że do crossoverów z Shovel Knight dochodziło już wcześniej w innych produkcjach - m.in. w Bloodstained i Yooka-Laylee.

Źródło: https://www.gamesradar.com/for-honor-is-ringing-in-its-fifth-year-with-shovel-knight-content/

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper