My, dzieci z dworca Zoo na pierwszym zwiastunie. Serial trafi na HBO GO

Filmy i seriale
1165V
My, dzieci z dworca Zoo na pierwszym zwiastunie. Serial trafi na HBO GO
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 13:35

Jeszcze w lutym na HBO GO zawędruje nowa adaptacja kultowej książki „My, dzieci z dworca Zoo”. Zaprezentowano pierwszy zwiastun, który powinien szczególnie zainteresować fanów pierwowzoru.

„My, dzieci z dworca Zoo” to książka dokumentalna przedstawiająca losy Christiane F., czyli młodej narkomanki z Berlina Zachodniego. Historią zainteresowali się czytelnicy z całego świata, więc w 1981 roku zaprezentowano film na podstawie opowieści, ale nie mogliśmy w tym wypadku mówić o pracy na oczekiwanym poziomie.

Teraz jednak możemy potwierdzić, że ośmioodcinkowy serial zadebiutuje na HBO GO już 27 lutego. Od tego dnia zapoznamy się ze wszystkimi epizodami historii, więc w tym wypadku nie będziemy czekać na kolejne fragmenty przygody. Serial w kwietniu trafi także na HBO.

Philipp Kadelbach („SS-GB”, „Generation War”) zajął się reżyserią obrazu, a Annette Hess („Weissensee”, „Ku'damm 56”, „Ku'damm 59”) zadbała o scenariusz. Podstawą jest oczywiście wspomniana książka, która w swoim czasie wywołała spore poruszenie.

Pierwszy zwiastun „My, dzieci z dworca ZOO” wygląda ciekawie, ale sporo w tym wypadku zależy od samej realizacji historii, która powinna w odpowiedni sposób przedstawić wydarzenia z życia Christiane, ale również pokazać problem młodych mieszkańców Berlina.

Jeśli nie macie większych planów na weekend, to sprawdźcie propozycje Dawida – co oglądać na Netflixie, HBO GO i Amazone Prime? Polecamy także tekst Rogera o trudnej sytuacji kin w Polsce.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/my-dzieci-z-dworca-zoo-polski-teaser-i-materialy-promocyjne-2021-02-18

Komentarze (33)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper