Diablo 2 Remaster na BlizzConline? Gracze powinni „obniżyć swoje oczekiwania”

Plotka
2438V
Diablo 2 Remaster na BlizzConline? Gracze powinni „obniżyć swoje oczekiwania”
Iza Łęcka | 17.02.2021, 08:25

Pod koniec tego tygodnia odbędzie się BlizzConline, podczas którego prawdopodobnie zobaczymy między innymi Diablo 2 Remaster. Sympatycy IP producenta muszą jednak „obniżyć swoje oczekiwania”, bowiem na imprezie nie uświadczymy zbyt wielu głośnych zapowiedzi.

Blizzard nadal nie może zaprosić graczy na standardowy BlizzCon, dlatego na najbliższy piątek zaplanowany został BlizzConline. Jest to cyfrowa wersja wydarzenia, podczas którego mamy usłyszeć interesujące informacje dotyczące Diablo. Bobby Kotick wspomniał o niespodziankach dla fanów tego IP.

Odnośnie imprezy wypowiedział się również Metro_OW, który systematycznie dostarczał fanom Overwatch szczegółów dotyczących bohaterów, a także wspominał o kolejnych zapowiedziach. Zdaniem informatora, gracze powinni obniżyć oczekiwania dotyczące imprezy, w trakcie której zostanie ujawnione Diablo 2 Remaster.

Możemy podejrzewać, że brak entuzjazmu Metro_OW względem wydarzenia spowodowany jest jednym faktem: informator specjalizuje się w przekazywaniu wiadomości dotyczących sieciowej strzelanki Blizzarda, a możemy przypuszczać, że nie poznamy zbyt wielu konkretów z pozycji. Trzeba jednak nadmienić, że informator potwierdza prace nad udostępnieniem Overwatch w formie free-2-play (plotki dotyczące zmiany modelu biznesowego krążą w Sieci od dawna), jednak prawdopodobnie nowa wersja nie zostanie zaprezentowana w tym tygodniu.

Zamierzacie oglądać BlizzConline? Już teraz zapraszamy na PPE – nasza redakcja przygotuje pełną relację z wydarzenia. Konferencja rozpocznie się w piątek o 23:00.

Źródło: Twitter: Metro_OW

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper