World of Warcraft: The Burning Crusade Classic w 2021 roku! Wyciekła zapowiedź, więc Blizzard potwierdza

News
2412V
World of Warcraft: The Burning Crusade Classic w 2021 roku! Wyciekła zapowiedź, więc Blizzard potwierdza
Wojciech Gruszczyk | 18.02.2021, 18:19

Na BlizzConline mieliśmy poznać World of Warcraft: The Burning Crusade Classic, ale informacja prasowa pojawiła się w Sieci przed wydarzeniem. Blizzard nie zamierza chować głowy w piasek i potwierdza – dodatek do klasyka zostanie opublikowany w 2021 roku.

Pierwsza niespodzianka z BlizzConline pojawiła się w Sieci przed wydarzeniem. Blizzard w 2021 roku zaprosi graczy na wielki powrót The Burning Crusade, który pierwotnie zadebiutował w 2007 roku. Wydawca nie zamierza zaprzeczać i IGN otrzymał potwierdzenie – dodatek zostanie jutro zaprezentowany.

World of Warcraft Classic okazał się dużym sukcesem, więc nic dziwnego, że Blizzard postanowił kontynuować rozwijanie swojej serii w dwóch liniach czasu – gracze nadal mogą liczyć na dodatki do „głównego” WOW-a, ale jednocześnie Classic również będzie rozbudowywany.

Sytuacja jest jednak w tym wypadku bardzo ciekawa, ponieważ premiera World of Warcraft: The Burning Crusade Classic nie zakończy World of Warcraft Classic. Gracze będą nadal mogli cieszyć się podstawką i zostaną wrzuceni na specjalne serwery dla entuzjastów klasyki, ale jednocześnie pozostali gracze zapoznają się z kolejną powracającą przygodą.

Trzeba jednocześnie dodać, że World of Warcraft: The Burning Crusade Classic podobnie jak World of Warcraft Classic zostanie udostępniony za darmo dla wszystkich klientów WOW-a. Wystarczy opłacać abonament, by móc doświadczać wszystkich atutów uniwersum.

Źródło: https://www.ign.com/articles/world-of-warcraft-the-burning-crusade-classic-launches-this-year

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper