Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.01.2021 19:55
Outriders People Can Fly
726V

Outriders ze szczegółami rozgrywki na PC. Znamy minimalne wymagania sprzętowe

Twórcy Outriders chcą mieć pewność, że gracze będą dokładnie wiedzieć, jak nowe IP zadziała na różnych komputerach. People Can Fly przygotowało długi materiał, który pokazuje rozgrywkę na PC i dokładnie przedstawia szczegóły wersji.

Outriders nie zadebiutuje w przyszłym miesiącu, ponieważ deweloperzy chcą mieć pewność, że wrzucą na rynek dopracowaną produkcję. Teraz People Can Fly skupia się na ulepszeniu pozycji przed kwietniowym debiutem, ale jednocześnie zespół znalazł czas, by opowiedzieć graczom o wersji na PC.

W najnowszym materiale deweloperzy pokazują wymagania sprzętowe (bez ultra), porównanie ustawień, opcje graficzne, opowiadają o urządzeniach wejściowych i zmianach funkcji przycisków, wsparciu różnych języków, rozgrywce multiplatformowej, rozdzielczości, dopasowaniu pola widzenia, dynamicznym skalowaniu czy też technologiach NVIDIA DLSS, NVIDIA ANSEL i Razer Chroma RBG.

Studio zdradza sporo szczegółów, które na pewno zainteresują graczy, którzy zamierzają grać w Outriders na komputerach osobistych. People Can Fly przedstawiło masę konkretów i najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku, by wszyscy zainteresowani za kilka tygodni mogli wskoczyć na serwery.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Outriders.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix