Iza Łęcka Iza Łęcka 18.02.2021 11:55
Mortal Kombat film zwiastun
4843V

Mortal Kombat wygląda znakomicie. Wyciekł zwiastun filmu

Oficjalny pokaz zwiastuna „Mortal Kombat” został zaplanowany na dzisiejsze popołudnie, tymczasem już teraz możemy sprawdzić wyczekiwaną zapowiedź filmu. Zobaczcie materiał przygotowujący na nadciągającą premierę w HBO Max i kinach.

Twórcy „Mortal Kombat” wczoraj publikowali plakaty przedstawiające ikonicznych bohaterów, zapowiadając jednocześnie premierę trailera. Materiał powinien pojawić się za kilka godzin, jednak możemy zobaczyć go już teraz – zwiastun w języku rosyjskim został opublikowany przed czasem.

„Mortal Kombat” jest widowiskiem, które już w kwietniu zostanie udostępnione widzom w mieszanej formie dystrybucji. Najnowsza historia skupi się na postaci Cole’a Younga, który stanie przed wyzwaniem ochrony swojej rodziny oraz poznania prawdy o samym sobie - w tym celu nieunikniona wydaje się pomoc doświadczonych wojowników oraz bitwa przeciwko wrogom z Outworld. Na ekranie zobaczymy postacie znane z bijatyki - Kano, Mileenę, Sub-Zero oraz Kung Lao, których wizerunki mogliśmy zobaczyć na ostatnich materiałach.

Reżyser rebootu Simon McQuoid w swoich wypowiedziach wielokrotnie podkreślał, że z całą ekipą starał się czerpać z dobytku marki, jaką jest Mortal Kombat, dlatego też ikoniczne postacie uniwersum, które będziemy mogli zobaczyć na ekranie, doczekają się efektownych walk i godnych "finisherów".

Red band trailer in russian from r/MortalKombat

Źródło: YouTube.com

Tagi: film mortal kombat