Mortal Kombat wygląda znakomicie. Wyciekł zwiastun filmu

Filmy i seriale
5075V
Mortal Kombat wygląda znakomicie. Wyciekł zwiastun filmu
Iza Łęcka | 18.02.2021, 11:55

Oficjalny pokaz zwiastuna „Mortal Kombat” został zaplanowany na dzisiejsze popołudnie, tymczasem już teraz możemy sprawdzić wyczekiwaną zapowiedź filmu. Zobaczcie materiał przygotowujący na nadciągającą premierę w HBO Max i kinach.

Twórcy „Mortal Kombat” wczoraj publikowali plakaty przedstawiające ikonicznych bohaterów, zapowiadając jednocześnie premierę trailera. Materiał powinien pojawić się za kilka godzin, jednak możemy zobaczyć go już teraz – zwiastun w języku rosyjskim został opublikowany przed czasem.

„Mortal Kombat” jest widowiskiem, które już w kwietniu zostanie udostępnione widzom w mieszanej formie dystrybucji. Najnowsza historia skupi się na postaci Cole’a Younga, który stanie przed wyzwaniem ochrony swojej rodziny oraz poznania prawdy o samym sobie - w tym celu nieunikniona wydaje się pomoc doświadczonych wojowników oraz bitwa przeciwko wrogom z Outworld. Na ekranie zobaczymy postacie znane z bijatyki - Kano, Mileenę, Sub-Zero oraz Kung Lao, których wizerunki mogliśmy zobaczyć na ostatnich materiałach.

Reżyser rebootu Simon McQuoid w swoich wypowiedziach wielokrotnie podkreślał, że z całą ekipą starał się czerpać z dobytku marki, jaką jest Mortal Kombat, dlatego też ikoniczne postacie uniwersum, które będziemy mogli zobaczyć na ekranie, doczekają się efektownych walk i godnych "finisherów".

Red band trailer in russian from r/MortalKombat
Źródło: YouTube.com

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper