Mortal Kombat na efektownych plakatach. Nadciąga pełny zwiastun filmu

Filmy i seriale
2936V
Mortal Kombat na efektownych plakatach. Nadciąga pełny zwiastun filmu
Iza Łęcka | 17.02.2021, 11:50

Kwietniowa premiera „Mortal Kombat” coraz bliżej, więc najwyższy czas na zwiastun. Jeszcze w tym tygodniu zobaczymy pełną prezentację filmu, a twórcy zwiększają zainteresowanie graczy poprzez serię klimatycznych plakatów, na których widzimy ikonicznych bohaterów bijatyki.

„Mortal Kombat” to jedna z produkcji Warner Bros., która zostanie udostępniona jednocześnie w wybranych kinach oraz w HBO Max. W trakcie promocji filmu zaproponowano widzom kilka zdjęć z planu, przedstawiono rozbudowany zarys fabuły, tymczasem możemy potwierdzić, że już jutro odbędzie się premiera pełnego zwiastuna.

Pragnąc zainteresować fanów Mortal Kombat najnowszym widowiskiem, na oficjalnym Twitterze filmu opublikowane zostały cztery plakaty – ujrzymy na nich Maxa Huanga jako Kung Lao, Sisi Stringer w stroju Mileeny, Josha Lawsona w roli Kano oraz Joego Taslima jako Sub-Zero.

Nadciągający trailer powinien odpowiedzieć na pytanie, czy „Mortal Kombat” może zadowolić fanów? Simon McQuoid zmierzył się ze sporym wyzwaniem w sprostaniu niemałym oczekiwaniom entuzjastów IP, dla których obraz z 1995 roku ma szczególne znaczenie. Seria rozwijana przez NetherRealm Studios jest w ostatnim czasie chwalona przez graczy z całego świata, a gry notują rekordowe wyniki.

Jak oceniacie plakaty? Zwiastun już jutro sprawdzicie na naszym portalu.

Źródło: Twitter: MKMovie

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper