Valheim z wielkimi planami rozwoju. Nowe środowiska, bossowie i inne nowości w survivalu wikingów

News
1243V
Valheim z wielkimi planami rozwoju. Nowe środowiska, bossowie i inne nowości w survivalu wikingów
Bartosz Dawidowski | 18.02.2021, 12:09

Valheim nie zwalnia - autorzy pochwalili się w ostatnich dniach, że sprzedano już pond 2 miliony kopii gry na Steam. Szykowane są już wielkie rozszerzenia i nowości.

Przy tak wielkiej popularności survivalowej produkcji z wikingami można być pewnym, że Valheim będzie wspierany bardzo długo. Deweloperzy Valheim już przedstawili plan rozwoju swojej produkcji.

W pierwszej aktualizacji, która zostanie wydana w 2021 roku, czyli w "Hearth and Home", otrzymamy rozwinięcie aspektu budowlanego i kucharskiego gry - ze szczególnym naciskiem na wprowadzenie nowych recept. W drugiej aktualizacji "Cult of the Wolf" dostaniemy rozwinięte opcje walki. Następnie do Valheim wleci aktualizacja "Ships and the Sea", w której zostaną rozszerzone możliwości dekorowania i przerabiania wszelkiej maści łajb i statków i zostanie rozwinięty ekosystem morski (przede wszystkim o więcej zwierząt).

W czwartej aktualizacji, zwanej "Mistlands" dostaniemy zupełnie nowe środowisko - z wieloma nowymi przeciwnikami, świeżym bossem, nowymi surowcami i przedmiotami. Ta wielka aktualizacja będzie ostatnią wydaną w 2021 roku. 

"W finalnej wersji gry zapewnimy wam 9 różnych środowisk i 9 bossów (po jednym w każdym środowisku). Być może wprowadzimy też minibossów" - stwierdzili deweloperzy Valheim.

Więcej na temat ogromnego i niespodziewanego (gra była praktycznie pozbawiona akcji marketingowej) sukcesu Valheim przeczytacie tutaj.

Źródło: https://www.pcgamer.com/valheim-roadmap/

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper