Valheim już z milionem wikingów! Twórcy chwalą się ogromnym sukcesem

News
1651V
Valheim już z milionem wikingów! Twórcy chwalą się ogromnym sukcesem
Bartosz Dawidowski | 11.02.2021, 11:41

Pisaliśmy już kilka dni temu o spektakularnym sukcesie Valheim - gry praktycznie pozbawionej akcji marketingowej. Znamy już pierwsze wyniki sprzedażowe tego hitu.

Okazuje się, że w zaledwie 7 pierwszych dni sprzedało się na Steam milion kopii Valheim. Survivalowy tytuł z wikingami cieszy się ogromną popularnością - obecnie gra rozchodzi się lepiej nawet od Nioh 2, Cyberpunka 2077, Sekiro GOTY czy Mass Effect: Legendary Edition. W rankingu sprzedaży na Steam prowadzi właśnie rzeczony tytuł indie. Co ciekawe - mówimy tu o tytule Early Access, który ma być jeszcze dopracowaywany prze z wiele miesięcy przed finalnym wydaniem.

Tym wspaniałym wynikiem pochwalili się sami deweloperzy w zakładce gry na Steam. Autorzy przypomnieli też o innym spektakularnym rezultacie. W Valheim zagrało na Steam aż 188 tysięcy osób w jednym momencie, co stanowi jeden z najwyższych wyników w historii platformy Valve.

Warto przypomnięć, że ten survival wikingów cieszy się ogromnym uznaniem graczy z całego świata. Tytuł może się pochwalić aż 96% pozytywnych recenzji użytkowników. Więcej na temat Valheim przeczytacie w tym miejscu. 

"Valheim ma już milion wikingów! (...) Nasza gra przekroczyła już milion sprzedanych kopii w zaledwie tydzień od premiery wersji Steam Early Access. (...) Chcemy wam podziękować za niesamowite wsparcie. A to tylko początek naszej drogi!" - czytamy w komunikacie twórców.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/892970/Valheim/ https://steamcharts.com/top

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper