Microsoft Flight Simulator robi ogromne wrażenie. Gracze zobaczą stadion Liverpoolu

News
688V
Microsoft Flight Simulator robi ogromne wrażenie. Gracze zobaczą stadion Liverpoolu
Iza Łęcka | 17.02.2021, 13:35

Trzeci patch do Microsoft Flight Simulator został poświęcony dopracowaniu wyglądu wielu obiektów znajdujących się w Wielkiej Brytanii. Zwiastun przedstawia wprowadzone nowości, które mogą spodobać się również sympatykom angielskiej piłki nożnej.

O zapowiedzi „United Kingdom & Ireland World Update” do najnowszego symulatora lotów Microsoftu pisaliśmy już w zeszłym miesiącu. Deweloperzy opisywali szereg zmian, jakie miały wpłynąć na odbiór wielu miast znajdujących się na terenie Wielkiej Brytanii: Londynu, Birmingham, Oxfordu, Cambridge czy Bristolu. 

Po lekkim opóźnieniu, ulepszonych zostało ponad 70 punktów orientacyjnych, w tym słynne mosty, pałace i katedry. Entuzjastów piłki nożnej może ucieszyć fakt, że Asobo Studio dopracowało prezentację stadionów Premier League - uatrakcyjniony został wygląd między innymi Stamford Bridge czy Anfield. Z lotu ptaka można również przyjrzeć się Pałacowi Buckingham, zamkowi w Windsorze czy posiadłości w Blenheim. Wiele wprowadzonych zmian możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie.

Oprócz wszelkich wizualnych ulepszeń, Microsoft dodaje trzy nowe aktywności dla graczy, którzy skuszą się na zwiedzanie Wielkiej Brytanii i Irlandii. Mowa o nowym locie nad Wyspami Szetlandzkimi oraz dwóch wyzwaniach związanych z lądowaniem: jednym na Szetlandach, natomiast drugim w południowo-wschodniej Anglii. 

Aktualizacja zajmuje na PC aż 48 GB. Ostatnio informowaliśmy Was również o efektownym przedstawieniu Warszawy w grze, które można pomylić z rzeczywistością.

Źródło: https://www.theverge.com/2021/2/16/22285676/microsoft-flight-simulator-uk-ireland-update-football-stadiums-castles-manors-features

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper