Microsoft Flight Simulator ponownie zachwyca. Gra porównana z rzeczywistością pokazuję Warszawę

News
3139V
Microsoft Flight Simulator ponownie zachwyca. Gra porównana z rzeczywistością pokazuję Warszawę
Wojciech Gruszczyk | 12.02.2021, 14:26

Microsoft Flight Simulator od wielu miesięcy pokazuje charakter i produkcja jest chwalona przez kolejnych graczy. Najnowszy materiał porównuje rozgrywkę z rzeczywistością i gracze mogą sprawdzić ciekawe lądowanie w Warszawie.

Microsoft Flight Simulator jest aktualnie dostępny wyłącznie na PC, ale już wkrótce produkcja wyląduje na Xboksach Series X|S, a może nawet w przyszłości trafi na Xboksa One. Twórcy jednak aktualnie skupiają się, by dostarczyć pozycję na najnowsze konsole Microsoftu.

Wielu graczy ma już jednak dostęp do tytułu i w Sieci pojawiają się kolejne bardzo pozytywne komentarze oraz pochwały dla deweloperów. Dobrym przykładem, jak świetnie wygląda Microsoft Flight Simulator jest poniższy materiał, który porównuje rozgrywkę do rzeczywistości – w tym wypadku pokazano lądowanie na warszawskim lotnisku za pomocą pasażerskiego Airbusa A320.

Trzeba przyznać, że wygląda to fantastycznie, ponieważ możemy dokładnie porównać, jak deweloperom udało się przenieść kawałek stolicy naszego kraju do produkcji. Niektóre detale się oczywiście różnią, ale mimo wszystko trzeba pochwalić deweloperów, ponieważ Microsoft Flight Simulator wygląda świetnie.

Poniżej możecie także sprawdzić inne porównania: 

Źródło: Paweł - dzięki za link!

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper