Microsoft Flight Simulator. Trzecia aktualizacja świata gry z datą premiery

News
1021V
Microsoft Flight Simulator. Trzecia aktualizacja świata gry z datą premiery
Bartosz Dawidowski | 05.02.2021, 11:21

Po dwóch wielkich, darmowych aktualizacjach świata z Microsoft Flight Simulator czeka na nas wielki pakiet dotyczący terenów Wielkiej Brytanii.

Po ogłoszeniu małego opóźnienia premiery World Update 3, o czym pisaliśmy w styczniu, dowiedzieliśmy się wreszcie, kiedy darmowa aktualizacja do Microsoft Flight Simulator ujrzy światło dzienne. Stanie się to 11 lutego 2021 roku.

W ramach World Update 3 doczekamy się znacznego ulepszenia wyglądu Wielkiej Brytanii. W pakiecie gratisowo otrzymamy ponad 70 słynnych punktów turystycznych, znanych z UK i Irlandii, 5 opracowanych od nowa lotnisk i 5 wykonanych lepiej, niż w podstawowej wersji gry miast. Wszystko to zostało wykonane w oparciu o bardziej szczegółowe mapy satelitarne.

Wiemy już, że miasta, które doczekają się upiększenia to:

  • Londyn
  • Birmingham
  • Oxford
  • Cambridge
  • Bristol

"World Update 3 jest już praktycznie sfinalizowane i znajduje się w ostatniej fazie testów. Oczekujemy, że aktualizacja będzie dla was dostępna 11 lutego. Doceniamy waszą cierpliwość i zrozumienie i nie możemy doczekać się, by podzielić się z wami kolejną zawartością" - napisali twórcy Microsoft Flight Simulator.

W naszej galerii znajdziecie kilka screenów, przedstawiających zmiany wprowadzane przez aktualizację.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/02/microsoft-flight-simulator-uk-world-update-release-date/?gid=1&pid=0

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper