Diablo 2 Remake zostanie ujawniony w przyszłym tygodniu? Blizzard zapowiada tajemniczy pokaz

Plotka
2854V
Diablo 2 Remake zostanie ujawniony w przyszłym tygodniu? Blizzard zapowiada tajemniczy pokaz
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2021, 19:53

Blizzard ujawnił harmonogram BlizzConline i podczas wydarzenia odbędzie się tajemnicza prezentacja związana z marką Diablo. Wielu graczy ma nadzieję, że właśnie podczas tego wydarzenia poznamy szereg konkretów dotyczących Diablo 2 Remake.

Blizzard od zeszłego tygodnia przygotowuje graczy na BlizzConline. Zobaczyliśmy zwiastun, firma pokazała materiał przygotowujący graczy na 30. urodziny studia, a teraz otrzymaliśmy harmonogram imprezy. Przedstawione szczegóły zaalarmowały fanów, którzy wierzą, że nadciąga Diablo 2 Remake.

W piątek 19 lutego odbędzie się ponad godzinna ceremonia otwarcia, ale następnego dnia na kanale Diablo będziemy świadkami serii pokazów – „Diablo – Przyszłość”, „Diablo – Panel z twórcami”, „Diablo – Gotycki świat Broma” oraz „Diablo – Tajniki”.

Jak wiadomo Diablo 4 nie pojawi się w 2021 roku, a w szczegółach panelu „Diablo – Przyszłość” możemy przeczytać o zawartości, która zostanie udostępniona „niebawem”:

„Przedstawiciele zespołu twórców Diablo omawiają najnowszą zawartość, która trafi niebawem do świata Sanktuarium”.

W dodatku Blizzard nie informuje w sobotę o Diablo 4 – dwa panele poświęcone tej grze odbędą się w niedzielę. Artyści mają opowiadać o projektowaniu bossa. Sytuacja jest naprawdę interesująca i warto pamiętać, że już w zeszłych latach właśnie rozpiska BlizzConów pozwoliła nam szykować się na kolejne zapowiedzi. Trzeba na pewno dodać, że jeśli Blizzard będzie chciał pokazać pozycję, to zostaną ona ujawniona na konferencji (piątek), a w sobotę otrzymamy dodatkowe szczegóły.

Zamierzacie oglądać BlizzConline? Na naszej stronie znajdziecie pełną relację z imprezy.

BlizzConline - 2021 - 1

BlizzConline - 2021 - 2

Źródło: https://blizzcon.com/pl-pl/schedule

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych