Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2021 18:40
Assassin's Creed Valhalla River Raids
3044V

Assassin's Creed Valhalla z prezentacją nowości. Ubisoft zachęca do Rzecznych Najazdów

Ubisoft opublikował aktualizację 1.1.2 do Assassin's Creed Valhalla, która nie tylko poprawia produkcję i usuwa błędy, ale deweloperzy zadbali także o szereg nowości. Najciekawszą propozycją wydaje się nowy tryb, który został zaprezentowany na specjalnym materiale.

Ubisoft zaprezentował wczoraj szczegóły wielkiej aktualizacji do Assassin's Creed Valhalla, a dzisiaj pliki trafiły do graczy. Jest to początek rozbudowy pozycji i zainteresowani w przyszłości pobiorą szereg nowości. Wszystko ma zapewnić grze odpowiednią skalę i zachęcać graczy do nowych aktywności.

Na początek śmiałkowie mogą wziąć udział w Rzecznych Najazdach – wariant zabawy ma zachęcać graczy do stałej rozgrywki, ponieważ zainteresowani mogą brać udział w kolejnych misjach. Ich celem jest zdobywanie wyjątkowych nagród, a podczas zabawy śmiałkowie otrzymają możliwość rozwijania swojej załogi czy też nawet poprawią wygląd statku.

Rzeczny Najazd wydaje się naprawdę dobrą opcją dla graczy, którzy nie zamierzają odpuszczać i chcą nadal wcielać się w Eivora. Zabawa w pewnym momencie może stać się powtarzalna, jednak kilka zmiennych elementów powinno sprawić, że fani pozycji bez problemu wytrwają do kolejnych aktualizacji.

Mieliście już okazję zagrać w River Raids?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft