Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2021 18:16
The Last of Us od HBO z kapitalnym rysunkiem Joela
4475V

The Last of Us od HBO z kapitalnym rysunkiem Joela. Neil Druckmann pokazał pracę fanki

Ujawnienie głównych bohaterów „The Last of Us” poróżniło sympatyków serii Naughty Dog. Część graczy uważa, że HBO wykonało dobrą robotę wybierając aktorów, a kolejni nie są przekonani do wyglądu Pedro Pascala oraz Belly Ramsey. Jak się jednak okazuje – aktor znany z „The Mandalorian” bez problemu może przypominać Joela.

Od zeszłego tygodnia pojawiają się negatywne opinie dotyczące obsadzenia Pedro Pascala w rolę Joela. Część fanów The Last of Us nie może pogodzić się z tym angażem, ale kolejni próbują udowodnić, że aktor znany z między innymi serialu „The Mandalorian” nadaje się idealnie do produkcji HBO.

Neil Druckmann opublikował właśnie grafikę przygotowaną przez jedną z fanek, która zestawiła wgląd Pedro Pascala z bohaterem The Last of Us. Trzeba przyznać, że praca robi wrażenie i w bardzo dobry sposób pokazuje, jak aktor może prezentować się w nowej roli.

Kolejni sympatycy The Last of Us postanowili odpowiedzieć prezentując swoje prace i sytuacja jest naprawdę interesująca, bo choć nie możemy tutaj mówić o identycznym wyglądzie, to nie rozumiem opinii, według których Pedro Pascal totalnie nie pasuje do tej roli. Trzeba jednak przypomnieć, że część fanów narzeka na chilijskie pochodzenie aktora.

Źródło: Twitter: Neil_Druckmann

Tagi: bella ramsey HBO Pedro Pascal The Last of Us