Instinction chce być duchowym spadkobiercą Dino Crisis. Pierwsza zajawka strzelanki z dinozaurami

Gry
2175V
Instinction chce być duchowym spadkobiercą Dino Crisis. Pierwsza zajawka strzelanki z dinozaurami
Bartosz Dawidowski | 16.02.2021, 11:10

Miłośnicy marki Dino Crisis nie mogą się doprosić Capcomu, by japońska firma wróciła do tej serii, tworząc nawet nie sequel, ale chociaż remake. Wygląda jednak na to, że dzięki Instinction coś rusza się w temacie.

Niestety Capcom nadal nie ogłosił nic w temacie wskrzeszenia marki Dino Crisis. Wiele osób pamięta jednak tytuły z lat 90. i wspomina je z rozrzewnieniem. Tak jest właśnie z ekipą przygotowującą Instinction. Zespół Hashbane z Nowej Zelandii nie ukrywa zafascynowania marką Dino Crisis - nawiązując do niej na każdym kroku - nawet w opisie pierwszej zajawki projektu: "Czy to duchowy spadkobierca Dino Crisis?" - pytają członkowie studia, reklamując nadciągąjącą strzelankę FPP.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio Hashbane tak opisuje Instinction:

Gra pozwoli na zabijanie wielu przerażających, prehistorycznych stworzeń w na wpół otwartym środowisku, oferującym immersyjną walkę i eksplorację zachwycających swoim naturalnym splendorem lokacji. To wszystko będzie okraszone łamigłówkami i wypełnianiem fabularnych kampanii" - zapewnia studio.

Deweloperzy już zapowiedzieli, że Instinction ma zapewniać pewne next-genowe atrakcje wizualne, takie jak ray tracing czy wsparcie dla animacji 120 fps.

Poniżej czeka na was pierwsza zajawka projektu oraz materiały pokazujące postępy w pracach deweloperów. Gra ma trafić na PS4, PS5, XOne, XSX i PC w III kwartale 2022 r.

Źródło: własne

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper