Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2021 20:17
Gina Carano x The Mandalorian x Hasbro
1652V

Gina Carano nie otrzyma swojej figurki. Hasbro anulował zamówienia

Gina Carano była gwiazdą ostatniego sezonu „The Mandalorian”, ale jej głośne rozstanie z Lucasfilm sprawiło, że Hasbro postanowiło zmienić plany. Aktorka nie doczeka się własnej figurki – choć klienci złożyli zamówienia.

Gina Carano została w ubiegłym tygodniu zwolniona przez Lucasfilm i nie będzie już miała okazję wystąpić w kolejnym sezonie serialu „The Mandalorian”. Aktorka jest jednak przekonana, że może zwojować światowe kino i zapowiedziała przygotowanie nowej produkcji bez wsparcie giganta.

Hasbro najwidoczniej też nie chce podpaść firmie odpowiedzialnej za markę Gwiezdne wojny, więc producent zabawek wysłał wiadomość do sklepów – klienci nie otrzymają wcześniej zamówionych figurek:

„Zostaliśmy poinformowani przez Hasbro, że wycofali się z produkcji Star Wars: The Black Series 6" Cara Dune (The Mandalorian) i nie będą realizować naszego zamówienia. Niestety oznacza to, że musimy anulować nasze preordery na ten przedmiot. Przepraszamy za niedogodności i bardzo doceniamy wasze zrozumienie”.

Na swojej stronie Hasbro już nie sprzedaje gadżetów przedstawiających Ginę Carano (wszystkie są rzekomo wyprzedane), a w pozostałych sklepach pojawia się identyczna sytuacja – figurka nie trafi do zainteresowanych.

Sytuacja jest jednak interesująca z jednego powodu – te przedmioty na pewno zostały już wyprodukowane i pewnie w niedalekiej przyszłości kilka sztuk pojawi się na aukcjach. Biorąc pod uwagę okoliczności, możemy podejrzewać, że kolekcjonerzy będą walczyć o „zakazaną figurkę”.

Tak miała wyglądać wspomniana figurka:

Cara Dune Hasbro

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-hasbro-cancels-the-mandalorian-cara-dune-action-figures-20210215

Tagi: gina carano hasbro The Mandalorian