Gina Carano, po usunięciu z obsady The Mandalorian, stworzy kontrowersyjny film

Filmy i seriale
4052V
Gina Carano, po usunięciu z obsady The Mandalorian, stworzy kontrowersyjny film
Mateusz Wróbel | 13.02.2021, 15:12

Gina Carano nawiązała współpracę z pewną firmą, która pomoże jej stworzyć kontrowersyjny film.

Dwa dni temu mogliśmy dowiedzieć się, że Gina Carano została usunięta z obsady The Madaloriana z powodu kontrowersyjnych wpisów, które wywołały sporą burzę w sieci. Jak się okazuje, aktorka nie ma zamiaru przestać rozmawiać o kontrowersyjnych tematach.

Jak podaje serwis Deadline, Gina Carano nawiązała współpracę z The Daily Wire, prawicowym portalem należącym do konserwatywnego komentatora politycznego, Bena Shapiro, aby nagrać i zagrać w tajemniczym filmie, spełniając przy tym jedno ze swoich największych marzeń:

The Daily Wire pomaga mi zrealizować jedno z moich marzeń - rozwinąć i wyprodukować mój własny film. Bardzo tego chciałam i moje modlitwy zostały wysłuchane. Wysyłam tym samym bezpośrednią, pełną nadziei wiadomość do każdego, kto żyje w strachu przed wykreśleniem przez totalitarny motłoch. Dopiero zaczęłam korzystać ze swojego głosu, który jest teraz bardziej wolny niż do tej pory.  Mam nadzieję, że ten czyn zainspiruje ludzi do podobnego postępowania. Nie mogą nas wykreślić, jeśli im na to nie pozwolimy.

Następnie Ben Shapiro dodał:

Jesteśmy podekscytowani możliwością pracy z Giną Carano, niesamowitym talentem, który został porzucony przez Disneya i Lucasfilm za obrażenie autorytarnej lewicy Hollywood. Właśnie po to istnieje Daily Wire: dać alternatywę nie tylko konsumentom, ale i twórcom, którzy nie chcą kłaniać się tej bandzie.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/gina-carano-mandalorian-hollywood-autorytarna-lewica-1613153431?fbclid=IwAR21Nq3Hm8UFQpz1mdblwrFI99fKQGmmx-dqi9siw3TpHmYUKdMImaFdWZc

Komentarze (114)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper