Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2021 19:46
Rainbow Six Quarantine
847V

Rainbow Six Quarantine nie zadebiutował, ale na serwerach Sony pojawił się pierwszy patch do wersji z PS4

Rainbow Six Quarantine może wkrótce trafić na rynek, ponieważ Ubisoft wciąż testuje pozycje i najnowsze pliki trafiły właśnie na serwery Sony. Gracze znaleźli łatkę, która sugeruje, że tytuł może wkrótce trafić na rynek.

Rainbow Six Quarantine został oficjalnie zaprezentowany w czerwcu 2019 roku i produkcja powinna trafić na rynek w zeszłym roku. Ubisoft opóźnił premierę trzech gier i tylko kooperacyjna strzelanka nie trafiła jeszcze na rynek. W ostatnich dniach pojawiły się informacje o możliwej zmianie nazwy, ale jednak wciąż nie otrzymaliśmy ostatecznych informacji.

Mimo to możemy mieć pewność, że premiera Rainbow Six Quarantine nadciąga. Na serwerach Sony pojawił się patch 01.01, który potwierdza, że prace nad tytułem wciąż trwają i nawet odbywają się już szeroko zakrojone testy – ostatnia łatka zadebiutowała w zeszłym tygodniu.

Sytuacja jest interesująca, ponieważ wciąż nie znamy daty premiery Rainbow Six Quarantine, jednak wyłapanie plików przez graczy pozwala sugerować, że debiut tytułu odbędzie się w niedalekiej przyszłości. Byłoby to na pewno dobrze odebrane przez fanów strzelania, którzy od początku roku czekają na nową, sieciową pozycję, w której mogliby spędzić przynajmniej kilka wieczorów.

Rainbow Six Quarantine patch

Źródło: https://twistedvoxel.com/rainbow-six-quarantine-is-not-out-yet-but-gets-a-launch-patch-on-ps4/

Tagi: Rainbow Six Quarantine Ubisoft Ubisoft Montreal