Rainbow Six Quarantine może się doczekać zmiany tytułu w związku z pandemią. Co z premierą?

News
1079V
Rainbow Six Quarantine może się doczekać zmiany tytułu w związku z pandemią. Co z premierą?
Bartosz Dawidowski | 10.02.2021, 12:09

Ubisoft podczas ostatniego spotkania z inwestorami potwierdził, że Rainbow Six Quarantine i Far Cry 6 trafią na rynek w 2021 roku. Może jednak dojść do zmiany nazwy tego pierwszego tytułu.

O Rainbow Six Quarantine, które ma zapewniać czteroosobową kooperację, wiemy cały czas bardzo niewiele. Do dzisiaj Ubisoft nie ujawił gameplayu z tej strzelanki FPP. Jeśli chodzi o szczegóły rozgrywki to do dyspozycji mieliśmy tylko przecieki ze stycznia 2020 roku, które nie zostały potwierdzone. 

Gra, w której tematem przewodnim jest światowa epidemia tajemniczego wirusa może się doczekać zmiany szyldu. Przedstawiciele Ubisoftu zostali zapytani podczas spotkania z inwestorami o "problematyczną" nazwę gry w dobie pandemii i odpowiedzieli, że nazwa gry to coś, co może zostać jeszcze zmodyfikowane.

"Nazwa Rainbox Six Quarantine to coś, co cały czas podlega naszej ocenie. Zobaczymy co przyniesie przyszłość, jeśli chodzi o ten produkt" - odpowiedział prezes Ubisoftu Yves Guillemot.

Ubisoft zapewnił na konferencji z raportem finansowym, że Far Cry 6 i Rainbow Six Quarantine pojawią się na rynku w tym roku - w terminie maksymalnie do 30 września 2021 r. Czekamy zatem na konkretne terminy wydania tych produkcji.

Źródło: własne

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper