Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2021 16:06
DualSense od PS5 - PlayStation i PlayStation 2
3300V

DualSense od PS5 w barwach PlayStation, PS2 lub Cyberpunka 2077. Ruszyła sprzedaż odpicowanych kontrolerów

Sony wciąż nie zapowiedziało nowych wersji kontrolerów DualSense, więc kolejna firma wychodzi przed szereg. Sprawdźcie wygląd odświeżonych urządzeń i poznajcie ich ostateczną cenę. Jak możecie się spodziewać – nie jest tanio.

Microsoft w zeszłym tygodniu wprowadził na rynek kolejny kolor kontrolera do Xboksów Series X|S, Xboksów One oraz komputerów osobistych, ale Sony nie zamierza podążyć tą drogą i wciąż oficjalnie sprzedaje jedynie białą wersję pada.

Już kilka dni temu miałem okazję wspomnieć o ciekawym projekcie czarnego DualSense, a teraz kolejna firma sprzedaje odświeżone pady. Lazamodz proponuje graczom sprzęt do PlayStation 5 w różnych wersjach – pierwszego PlayStation, PlayStation 2, Dragon Balla, Fortnite, Spider-Mana czy też Cyberpunka 2077. Należy zwrócić uwagę, że autorzy nie tylko dbają o prostą zmianę kolorów, ale również odświeżają przyciski funkcyjne, d-pad,logo PlayStation czy też analogi.

Urządzenia nie należą oczywiście do najtańszych – zainteresowani muszą przygotować przynajmniej 148 dolarów (około 546 zł), a najdroższa wersja została wyceniona na 188 dolarów (około 693 zł).

Lazamodz w tym wypadku zapewne wykorzystuje oficjalne kontrolery, które otrzymują odświeżony wygląd i następnie trafiają do klientów. Co sądzicie o tej propozycji?

PS5 DualSense - nowe kolory - 1

PS5 DualSense - nowe kolory - 2

PS5 DualSense - nowe kolory - 3

Źródło: https://www.psu.com/news/check-out-these-ps1-and-ps2-styled-modded-dualsense-controllers/

Tagi: dualsense playstation 5 ps5 Sony