Xbox Pulse Red prezentowany przez Microsoft. Świetnie wyglądający pad trafia do pierwszych graczy

News
2582V
Xbox Pulse Red prezentowany przez Microsoft. Świetnie wyglądający pad trafia do pierwszych graczy
Wojciech Gruszczyk | 10.02.2021, 17:22

Już w tym tygodniu pierwsi gracze wskoczą na serwery wykorzystując Pulse Red Xbox Wireless Controller. Microsoft postanowił przedstawić sprzęt i dokładnie zaprezentować jego atuty. Zobaczcie nowy pad do Xboksów.

Microsoft rozpoczął nową generację z usprawnionym kontrolerem, ale pad działa na konsolach dwóch generacji oraz na komputerach osobistych. Firma nie zdecydowała się zapewnić propozycję wyłącznie dla Xboksów Series X|S i identycznie sytuacja wygląda w przypadku Pulse Red Xbox Wireless Controller.

Sprzęt trafi na rynek już w tym tygodniu, więc ekipa Microsoftu postanowiła zaprezentować propozycję. Urządzenie wygląda świetnie i co ciekawe – na przednim panelu zdecydowano się na niemal jeden kolor. Tylko nowy d-pad, przyciski funkcyjne oraz logo Xboksa zostały upiększone przez czarną barwę.

Xbox Pulse Red został wyceniony na 269 zł, więc na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy zdecydują się rozbudować swoją kolekcję przez taką propozycję. Warto pamiętać, że dotychczas Microsoft dotychczas zapewnił kontroler w trzech wersjach (czarny, biały i niebieski) – pady zadebiutowały wraz z nową generacją.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (44)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper