Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2021 19:38
PS5 DualSense Czarny
3484V

PS5 z czarnym kontrolerem. Nieoficjalny pad trafił do sprzedaży, ale cena odstrasza

Sony nie wykorzystuje okazji, więc zewnętrzne firmy proponują graczom oczekiwane produkty. Od dzisiaj zainteresowani mogą kupić czarny, nieoficjalny kontroler do PS5. Propozycja wygląda ciekawie i może skłonić kilku graczy do wymiany pada.

Możemy mieć pewność, że pewnego dnia Sony zaprezentuje nowe kolory kontrolerów DualSense lub nawet zacznie sprzedawać własne panele do PlayStation 5, ale aktualnie sytuację wykorzystują zewnętrzne firmy.

CMP Shells postanowiło rozbudować swoją ofertę o czarny pad DualSense – możemy podejrzewać, że firma wykorzystuje standardowy kontroler i zajmuje się jego upiększeniem. W tym wypadku zdecydowano się nie tylko pomalować panele, ale również wymieniono logo PlayStation, przyciski funkcyjne oraz d-pad.

Wygląda to nieźle, ale trzeba wiedzieć, że propozycja swoje kosztuje – matowy, czarny DualSense został wyceniony na 125 dolarów (około 463 zł) i zainteresowani będą musieli zaczekać około 2-3 tygodnie na dostawę. Istnieje także opcja z klasycznym zestawem przycisków i d-padem za 115 dolarów (około 426 zł) .

Propozycja aktualnie zainteresuje pewnie wyłącznie klientów, którzy bardzo chcą odświeżyć wygląd PlayStation 5, ale nie posiadają odpowiednich umiejętności, by samemu zająć się dostosowaniem pada. Jak wiadomo w przypadku PS5 sprawa jest znacznie łatwiejsza, ponieważ wystarczy pomalować panele lub kupić części.

PS5 DualSense - czarny - 1

PS5 DualSense - czarny - 2

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/unofficial-black-ps5-dualsense-controllers-are-now-available-for-125/

Tagi: dualsense playstation 5 ps5 Sony