Kangurek Kao powrócił do sprzedaży. Kultowa trylogia w dobrej cenie

News
1164V
Kangurek Kao powrócił do sprzedaży. Kultowa trylogia w dobrej cenie
Wojciech Gruszczyk | 15.02.2021, 15:38

Od dzisiaj gracze mogą ponownie sięgnąć po całą trylogię Kangurka Kao. Gry są dostępne w jednym pakiecie i całość kupicie w bardzo dobrej cenie. Poznajcie szczegóły Kao the Kangaroo: Trilogy.

Kao the Kangaroo: Trilogy to zestaw trzech gier: Kangurek Kao , Kangurek Kao: Runda 2 oraz Kangurek Kao: Tajemnica Wulkanu. Produkcje debiutowały na rynku lata temu, ale aktualnie gracze nie mogli liczyć na łatwy dostęp do trzech historii. Wszystko zmieniło się za sprawą nowej publikacji na GOG.

Na polskiej platformie pojawiła się znana seria platformóek, za którą odpowiada Tate Multimedia. Jak wiadomo deweloperzy pracują nad zupełnie nową odsłoną, ale zanim otrzymamy możliwość zagrania w kolejną historię – może warto odświeżyć sobie pamięć i zagrać w trylogię?

Kao the Kangaroo: Trilogy jest dostępne w promocji i pakiet trzech opowieści jest aktualnie dostępny za 22,49 zł. 10% rabat będzie obowiązywał do 22 lutego (15:00).

„Kangurek Kao to jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci platformówek, która od lat zajmuje miejsce w sercach wielu Polaków. Pierwsza gra z serii, polskiego studia Tate Multimedia, ukazała się w 2000 roku, zatem w zeszłym roku świętowaliśmy 20 rocznicę przygód odważnego Kangurka. To pierwszy raz, gdy Kangurek Kao oraz Kangurek Kao: Tajemnica Wulkanu dostępne są w ramach sprzedaży cyfrowej”.

Jak podkreślają deweloperzy – pierwszy raz w historii gracze mogą zmierzyć się z trzema historiami Kangurka Kao za pomocą cyfrowej dystrybucji.

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper