WandaVision dostarczy nam emocjonujące zakończenie? Twórczyni zapowiada, że na finale poleją się łzy

Filmy/seriale
2050V
WandaVision dostarczy nam emocjonujące zakończenie? Twórczyni zapowiada, że na finale poleją się łzy
Kajetan Węsierski | 14.02.2021, 15:30

Najnowszy serial wchodzący w skład Marvel Cinematic Universe to bez wątpienia świetna gratka dla wielu fanów produkcji z tej serii. Biorąc pod uwagę dotychczasowe oceny, jest naprawdę dobrze. 

"WandaVision" to bez wątpienia jedna z największych produkcji dostępnych na platformie Disney+. Fani nie kryją zadowolenia, a oceny, jakie pojawiają się ze strony krytyków (nasze wrażenia z pierwszych odcinków znajdziecie tutaj), pozwalają sądzić, że mamy do czynienia z bardzo dobrą pozycją. Nawet same zwiastuny budzą masę poruszenia, a każdy kolejny odcinek zdaje się jeszcze bardziej nakręcać widownię.  

Zaledwie dwa dni temu byliśmy świadkami szóstego odcinka sezonu, który raz jeszcze dostarczył masy akcji, zagwozdek oraz emocji. Te ostatnie mają tylko rosnąć. I, jak zapowiedziała sama twórczyni, Jac Schaeffer, finał będzie prawdziwym wyciskaczem łez i bez wątpienia bardzo poruszy wszystkich, którzy zdążyli się zżyć z bohaterami oraz ich nietypową sytuacją: 

Wspaniale jest patrzeć, jak te postacie [bohaterowie MCU - przyp. red.] przechodzą do innych projektów, ale chciałam, aby ten serial był kompletny, a publiczność mogła doświadczyć prawdziwego emocjonalnego katharsis.

Trzeba przyznać, że brzmi to naprawdę obiecująco. Zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, w jakim momencie obecnie znajduje się sam serial. Czeka nas bez wątpienia jeszcze sporo zaskoczeń, a jeśli samo zakończenie rzeczywiście ma być obrazem odkupienia, po prostu nie mogę się doczekać. Miejmy nadzieję, że Disney Plus jak najszybciej trafi do Polski, aby jak najwięcej osób miało okazję ją obejrzeć.

Źródło: https://comicbook.com/tv-shows/news/wandavision-ending-emotional-showrunner-teases/

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper