WandaVision rozpoczyna nową erę MCU? Zwiastun szykuje widzów na nadciągający serial

Filmy/seriale
1417V
WandaVision rozpoczyna nową erę MCU? Zwiastun szykuje widzów na nadciągający serial
Wojciech Gruszczyk | 04.01.2021, 19:03

Już w styczniu na Disney+ zadebiutuje „WandaVision”. Pierwszy serial Marvel Cinematic Universe produkowany przez Marvel rozpocznie zupełnie nową erę w MCU i przygotuje widzów na wiele nowych historii. Disney potwierdził również liczbę odcinków.

15 stycznia odbędzie się premiera pierwszego odcinka „WandaVision”. Serial rozpocznie wielki maraton produkcji z Marvel Cinematic Universe w 2021 roku – fani mogą liczyć na cztery filmy („Czarna Wdowa”, „Shang-Chi and the Legend of Ten Rings”, „Eternals”, „Spider-Man 3”) oraz sześć seriali („The Falcon and the Winter Soldier”, „Loki”, „What If…?”, „Ms. Marvel” i „Hawkeye”).

Produkcje podzielone na odcinki i stworzone przez Marvel będą częścią MCU, więc przykładowo „WandaVision” może rozpocząć wydarzenia, które będą kontynuowane w przykładowo „Spider-Manie 3”, ponieważ seriale mają wpływać na kinowe produkcje.

Dzisiaj możemy jednocześnie potwierdzić, że „WandaVision” otrzyma aż dziewięć odcinków, więc gdy ta historia zostanie zakończona, to w następnym tygodniu na platformę wpadnie „The Falcon and the Winter Soldier”.

Jesteście zainteresowani produkcjami Disney+? Sprawdźcie nowości przygotowywane przez Disney – z uniwersum Marvela oraz Gwiezdnych wojen.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper