Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 13.02.2021 23:10
Xbox ulepszenia
4606V

Microsoft z ciekawą zapowiedzą? Wkrótce pojawią się ekscytujące nowości dotyczące ulepszeń Xboksów

Wygląda na to, że w niedalekiej przyszłości możemy spodziewać się naprawdę głośnego ogłoszenia ze strony Microsoftu odnośnie do ulepszeń Xboksów.

W świecie Xboksa dzieje się ostatnio całkiem sporo. Wczoraj pojawiła się przecież naprawdę ważna aktualizacja dla nowej generacji konsol, a coraz częściej mówi się o kolejnych potencjalnych zakupach w branży gier ze strony Microsoftu. Jeszcze dziś wspominałem o plotkach związanych z Techlandem, a kilka dni temu Wojtek informował o doniesieniach o potencjalnym przejęciu Paradox Interactive.

W ostatnich tygodniach pojawiło się także sporo wiadomości na temat tego, że w najbliższej przyszłości może mieć miejsce jakieś ekscytujące ogłoszenie dla fanów Xboksa. Gracze powiązali to z wyczekiwanym usprawnieniem działania wstecznej kompatybilności na Xboksach Series S i Series X. I choć wciąż nie wiadomo, czy rzeczywiście będziemy mieli z tym do czynienia, pojawiły się nowe głosy w sprawie.

O tym, że nadchodzącą świetne wieści na temat ulepszeń Xboksów wspomniał w najnowszym odcinku Xbox Podcast sam Major Nelson. Podczas rozmowy z Jasonem Ronaldem na temat przyszłości platformy do gier Microsoftu napomknął o zbliżających się ogłoszeniach:

Jestem bardzo podekscytowany. On [Jason Ronald - przyp. red] też trochę o tym mówił, ale myślę, że mogę lekko zdradzić, że wkrótce pojawią się wiadomości o ulepszeniach. To jednak wszystko, co mogę powiedzieć.

Słowa te od razu rozbudziły fanów Xboksów i nie można się temu dziwić. Bez wątpienia stanowi to ważne potwierdzenie dla wszystkich, którzy liczą na głośną zapowiedź. A jeśli wierzyć dotychczasowym informacjom, wszystko ujrzy światło dzienne już za kilka dni - 17 lutego. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość i czekać.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/02/microsoft_teases_xbox_enhancement_news_coming_soon

Tagi: Microsoft Xbox XSS XSX