Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.02.2021 19:15
the umbrella academy,
1282V

Obsada The Umbrella Academy z ogromną podwyżką przed trzecim sezonem serialu

Aktorzy grający w The Umbrella Academy wywalczyli podwyżki za udział w trzecim sezonie rzeczonego serialu.

The Umbrella Academy to bez wątpienia jeden z ciekawszych seriali of Netfliksa. Platforma zaoferowała dosyć ciekawy scenariusz, który dobrze wypełniają charakterystyczni bohaterowie - aktorzy ich grający powrócili na plan w bieżącym miesiącu, aby wziąć udział w pracach nad trzecim sezonem.

Jak podaje serwis Variety, szóstka aktorów grających w The Umbrella Academy (Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher i Justin H.Min) połączyła siły i zawalczyła o podwyżkę - jak możemy zauważyć, skutecznie.

Za każdy odcinek wchodzący w skład trzeciego sezonu ww. produkcji aktorzy otrzymają ponad 200 tysięcy dolarów za odcinek. Nie wiadomo, ile pieniędzy otrzyma Elliot Page (podobno wspierał (pragnę przypomnieć, że aktorka zmieniła płeć, stąd też męska odmiana) w walce o podwyżkę swoich współpracowników), który do tej pory otrzymywał więcej kasy za występ w The Umbrella Academy - według zagranicznego serwisu, Netflix odmówił udzielenia jakiegokolwiek komentarza na ten temat.

Źródło: https://variety.com/2021/tv/news/umbrella-academy-season-3-cast-salary-1234905125/

Tagi: aktorzy Sezon 3 The umbrella academy