Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.11.2020 18:08
The Umbrella Academy 3
752V

The Umbrella Academy powróci. Netflix zamówił 3. sezon

Netflix nie rezygnuje z serii „The Umbrella Academy”. Platforma właśnie potwierdziła zamówienie trzeciego sezonu serialu. Na początku przyszłego roku rozpoczną się prace na planie, a już dzisiaj otrzymaliśmy kilka wstępnych informacji.

Branża filmowa i telewizyjna mierzy się z kolejnymi problemami wywołanymi pandemią, ale korporacje nie mogą stać w miejscu. Firmy muszą dbać o nową zawartość i właśnie z tego powodu zapowiedziano trzeci sezon „The Umbrella Academy”. Netflix chce kontynuować historię zapoczątkowaną w 2019 roku, ale na premierę przyjdzie nam zaczekać.

Ekipa „The Umbrella Academy” trafi na plan w lutym 2021 roku, a zdjęcia zostaną przygotowane w Toronto (Kanada). Platforma zamówiła dziesięć godzinnych odcinków, które zostaną wyprodukowane przez UCP (Universal Content Productions). Ponownie za projekt w formie showrunnera i producenta wykonawczego powróci Steve Blackman („Fargo”, „Altered Carbon”). Aktualnie jednak nie zdradzono nawet wstępnych informacji dotyczących fabuły – na takie atrakcje musimy najwidoczniej zaczekać.

W obsadzie pojawią się Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Justin H. Min, Ritu Arya i Colm Feore.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi recenzjami „The Umbrella Academy” - przeczytajcie opinie o pierwszym i drugim sezonie serialu.

Źródło: Informacja prasowa: Netflix

Tagi: netflix serial The Umbrella Academy