Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2021 14:43
Xbox Series X|S
3008V

Xbox Series X|S ze znacznie lepszą wsteczną kompatybilnością? Microsoft może podwoić płynność animacji

Dział wstecznej kompatybilności Microsoftu ma szykować niespodziankę, która zostanie zaprezentowana w przyszłym tygodniu. Wydarzenie przedwcześnie zapowiedział jeden z technologicznych YouTuberów.

Microsoft od poprzedniej generacji rozwija wsteczną kompatybilność, która zbiera pochwały od graczy z całego świata, ale wiele na to wskazuje, że Amerykanie zamierzają ulepszyć swoją propozycję. Firma ma w przyszłym tygodniu ujawnić ciekawą wiadomość.

ElAnalistaDeBits jest technologicznym YouTuberem, który postanowił pochwalić się tajemniczym dostępem do nowości. Twórca opublikował poniższą wiadomość:

„17 lutego fani Xboksa znajdą na kanale bardzo interesującą zawartość. Nie mogę powiedzieć więcej aż do tego dnia. Dziękuję Xboksowi za udzielenie mi wczesnego dostępu, dzięki czemu mogę przygotować moją relację z wyprzedzeniem!”

W samej wiadomości nie pojawia się wzmianka o wstecznej kompatybilności, ale ElAnalistaDeBits specjalizuje się w porównaniach i analizie technicznej produkcji. Klobrille (informator związany z Microsoftem) zasugerował, że może to być związane z funkcją podwojenia płynności animacji.

Microsoft w zeszłym roku wspominał, że gry ze starszych generacji działające w 30 fps będą oferować stałe 60 klatek na nowym sprzęcie, a produkcje w 60 fps mają śmigać nawet w 120 klatkach.

Źródło: https://wccftech.com/xbox-series-x-backward-compatibility-announcement/

Tagi: Microsoft xbox one xbox series x|s