Godfall z aktualizacją „Primal”. Twórcy ulepszają i rozbudowują premierową grę z PS5

News
825V
Godfall z aktualizacją „Primal”. Twórcy ulepszają i rozbudowują premierową grę z PS5
Iza Łęcka | 12.02.2021, 10:10

Godfall od dnia debiutu mierzył się z szeregiem niedogodności, jednak Counterplay Games zapowiedziało naprawę gry. W grudniu deweloperzy potwierdzili prace nad wielkim patchem, który został udostępniony na PlayStation 5 i PC. Gracze mogą przetestować usprawnioną pozycję.

Już pierwsze recenzje Godfall nie zapowiadały wielkiego hitu, o którym wspominali wcześniej Counterplay Games oraz Gearbox Software. W związku z premierą w czasie debiutu PlayStation 5 oczekiwania graczy były spore, jednak finalna wersja im nie sprostała, w związku z czym studio przystąpiło do stworzenia poprawek.

Zespół wsłuchał się w informacje zwrotne i zastosował kilka zmian. Obecnie po uzyskaniu maksymalnego poziomu doświadczenia, bohaterowie mogą poprawiać swoje osiągi i zdobywać nowe umiejętności. Do gry dodano nowe przedmioty „Primal”, które wykorzystamy podczas wymagających starć.

Twórcy przebudowali i rozbudowali Tower of Trials – podczas misji sprawdzimy nowe cele, zgarniemy lepsze nagrody, a także zmierzymy się z większym wyzwaniem oraz zaskakującymi wydarzeniami. Do sprawdzenia będzie nowy poziom trudności.

Dreamstones przeszły gruntowne zmiany, a Zenun zaoferuje kolejne przedmioty. Co więcej, cała aktualizacja zawiera rozmaite poprawki błędów, udoskonalenia broni, ulepszenia technologii kooperacji oraz szereg innych usprawnień.

Czy już teraz warto zainteresować się Godfall? Sprawdźcie najnowszy zwiastun.

Źródło: https://forums.gearboxsoftware.com/t/february-11-2021-godfall-primal-update/4552030

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper