Sherlock Holmes Chapter One na pierwszym fragmencie rozgrywki. Twórcy pokazują mechaniki

News
909V
Sherlock Holmes Chapter One na pierwszym fragmencie rozgrywki. Twórcy pokazują mechaniki
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2021, 20:26

Sherlock Holmes Chapter One jeszcze w tym roku zadebiutuje na wielu platformach, więc Frogwares wykorzystuje okazję i prezentuje graczom najnowszy materiał. Twórcy tym razem ujawniają kilka fragmentów rozgrywki, ale na najlepsze musimy zaczekać do marca.

Sherlock Holmes: Chapter One zostało zaprezentowane w zeszłym roku, a w międzyczasie mieliśmy okazję poznać kilka informacji dotyczących pozycji. Nadal nie możemy mówić o kompletnych szczegółach, ale Frogwares małymi krokami przybliża nową przygodę, która powinna szczególnie zainteresować fanów znanego detektywa.

Na Epic Games Store Spring Showcase pokazano kilka fragmentów rozgrywki, na których główny bohater próbuje rozwikłać kolejne śledztwa. Studio potwierdziło również, że pełny pokaz rozgrywki Sherlock Holmes Chapter One odbędzie się w marcu.

Nie możemy tutaj mówić o wielu efektownych scenach, ale mimo to była to jedna z najciekawszych produkcji przedstawionych szerokiej publice na wydarzeniu Epic Games. Aż dziw bierze, że firma tak promowała wydarzenie.

Źródło: własne

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper