Sherlock Holmes: Chapter One będzie ogromny. Twórcy potwierdzają skalę produkcji i ujawniają szczegóły

News
1084V
Sherlock Holmes: Chapter One będzie ogromny. Twórcy potwierdzają skalę produkcji i ujawniają szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 21.01.2021, 18:24

Frogwares odpowiedziało na pytania fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują na Sherlock Holmes: Chapter One. Twórcy wciąż nie są gotowi na większą prezentację rozgrywki, ale ujawnione szczegóły potwierdzają – szykuje się kawał dużej gry.

Sherlock Holmes: Chapter One zostało zapowiedziane w zeszłym roku i twórcy zamierzają zapewnić grę w 2021 roku. Ostatnio poznaliśmy wstępne informacje dotyczące skali projektu, a teraz deweloperzy postanowili przedstawić wszystkie niezbędne konkrety.

Fani detektywistycznych zagadek otrzymają pięć głównych zadań, których ukończenie zajmie zainteresowanym od 12 do 15 godzin, ale w produkcji znajduje się ponad 30 dodatkowych misji i ukończenie wszystkich wyzwań zajmie 40-50 godzin.

Twórcy stawiają na wiele rozbudowanych mechanik, więc w grze pojawi się możliwość przebierania, personalizacji, a po zakończeniu pierwszego wątku otrzymamy dostęp do otwartego świata. W Sherlock Holmes: Chapter One będziemy swobodnie wybierać misje i wykonywać je według własnego uznania. Tak jak wspomniałem we wstępie, na gameplay musimy jeszcze zaczekać, ale deweloperzy zaprezentowali głos głównego bohatera.

Jak widać Frogwares ma plany na rozwój marki, które mam wrażenie powinny spodobać się fanom uniwersum.

Źródło: Informacja prasowa: Wire Tap Media

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper