Hot Wheels Unleashed wyciekło w sklepie Microsoftu. Znamy szczegóły i datę premiery

News
1064V
Hot Wheels Unleashed wyciekło w sklepie Microsoftu. Znamy szczegóły i datę premiery
Wojciech Gruszczyk | 11.02.2021, 19:02

Na Xboksa One i Xboksa Series X|S zadebiutuje Hot Wheels Unleashed. Produkcja wyciekła w sklepie Microsoftu, ale dzięki udostępnionym informacjom znamy datę premiery oraz kilka szczegółów. Poznajcie konkrety.

Hot Wheels Unleashed to zręcznościowe wyścigi przygotowane przez włoskie studio Milestone. Twórcy w zeszłym roku przygotowali: Monster Energy Supercross 3: The Official Videogame, MotoGP 20, MXGP 2020 i Ride 4. Deweloperzy najwidoczniej otrzymali możliwość rozwijania kolejnej marki i ich najnowsza propozycja ma zadebiutować na rynku 29 września 2021 roku.

Wyścigi zaoferują rozgrywkę dla pojedynczego gracza, ale również zabawę na podzielonym ekranie lub zmagania w Sieci. Maksymalnie w jednym pojedynku może pojawić się 12 graczy, ale niestety nie możemy aktualnie spojrzeć na czysty gameplay.

W Hot Wheels Unleashed pojawi się edytor poziomów, który ma zachęcić graczy do tworzenia imponujących torów – standardowo później będziemy mogli wypróbować lokacje w starciach ze znajomymi:

„DOBIERZ KSZTAŁT TORU
Wyścigi odbywają się w ogromnych, interaktywnych środowiskach, w których każdy z obiektów może zostać integralnym elementem toru. Wykaż się kreatywnością w ekstremalnie wciągającym edytorze torów! Zbuduj własny tor, korzystając z dowolnych elementów otoczenia, i twórz niesamowite wnętrza i plenery torów wyścigowych. Wyginaj i rozciągaj kultowy „pomarańczowy element”, dodawaj pętle, przyspieszacze, przeszkody i elementy specjalne, aby zbudować niesamowity park rozrywki, w którym będziesz organizować wyścigi.  Udostępniaj swoje najbardziej zwariowane dzieła online i korzystaj z torów stworzonych przez innych graczy.”

W sklepie Microsoftu pojawiło się jeszcze kilka zdjęć, ale prezentują one wyłącznie samochody, więc trudno tak naprawdę określić, jak będzie wyglądać gameplay. Hot Wheels Unleashed powinno także trafić na konsole PlayStation i PC, ale musimy zaczekać na pełne potwierdzenie platform.

Tak prezentują się szczegóły Hot Wheels Unleashed:

  • KOLEKCJONERSTWO CZY SZTUKA? JEDNO I DRUGIE - Najbardziej kultowe i poszukiwane pojazdy Hot Wheels™ już na Ciebie czekają. Przygotuj się do wyścigów na pełnym gazie! Wyróżnij się z tłumu, personalizując swoje pojazdy za pomocą specjalnego edytora barw firmowych.
  • ZAWSZE NA BIEGU - Pokaż, na co Cię stać, rywalizując w obłędnych wyścigach, i przygotuj się na wspaniałą zabawę! Driftuj, korzystaj z przyspieszaczy i pokonuj widowiskowe pętle. Tylko uważaj! Jadąc za wolno, narażasz się na działanie grawitacji.
  • Trudniejsze wyzwania to większe zasługi - Rywalizuj ze znajomymi w trybie podzielonego ekranu dla 2 graczy lub zmierz się nawet z 12 przeciwnikami w trybie online.
  • ŚCIGAJ SIĘ WE WŁASNYM ŚWIECIE - Urządź własną przestrzeń, korzystając z ogromnej liczby elementów, które możesz zbierać podczas przygód, i organizuj tam najwspanialsze wyścigi.

Hot Wheels Unleashed wyciekło w sklepie Microsoftu. Znamy szczegóły i datę premiery

Hot Wheels Unleashed wyciekło w sklepie Microsoftu. Znamy szczegóły i datę premiery

Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/HOT-WHEELS-UNLEASHED/9NLCVDB447QZ?activetab=pivot:overviewtab

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper