Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2020 21:46
Ratchet & Clank: Rift Apart na rozgrywce. Gameplay pokazuje grę z PS5
4727V

Ratchet & Clank: Rift Apart pokazuje charakter. Zobaczcie gameplay z PS5

Geoff Keighley obiecał wielki pokaz Ratchet & Clank: Rift Apart na swojej konferencji i dotrzymał słowa. Siadajcie wygodnie, zapinajcie pasy i oglądajcie rozgrywkę z PlayStation 5. Tytuł Insomniac Games zmierza wyłącznie na PS5.

Na The Future of Gaming zapowiedziano szereg ciekawych pozycji, ale wielu graczy szczególnie dobrze zapamiętało imprezę z jednego powodu – mocnych zapowiedzi Insomniac Games. Utalentowany zespół Sony pokazał nie tylko Marvel's Spider-Man: Miles Morales, ale ujawnił Ratchet & Clank: Rift Apart.

O nowej przygodzie Ratcheta wiemy od dawna, ale dopiero na wspomnianym wydarzeniu potwierdzono, że gra zmierza wyłącznie na PlayStation 5. Dzisiaj możemy spojrzeć na czysty gameplay, który prezentuje całą rozgrywkę z wersji demonstracyjnej. Trzeba przyznać, że produkcja Sony błyszczy i jest jednym z tych tytułów, dla których wielu graczy skusi się na PS5.

Ratchet & Clank: Rift Apart na rozgrywce. Gameplay pokazuje grę z PS5

Insomniac Games nie zawiodło oferując publiczności rozgrywkę z wersji demonstracyjnej Ratchet & Clank: Rift Apart – jest to czysty gameplay nagrany z PlayStation 5. Na uwagę na pewno zasługuje dynamika poruszania się głównego bohatera, który z gracją omija ataki, ale również potrafi wykorzystać swój sprzęt do wyeliminowania przeciwników.

Podczas prezentacji zobaczyliśmy specjalne dziury w czasoprzestrzeni, dzięki którym bohater ma okazję wchodzić do nowych światów. Trzeba przyznać, że wygląda to bardzo efektownie – gra może zachęcić wielu graczy do PlayStation 5.

Insomniac Games to oczywiście kolejne studio, które wykorzysta możliwości kontrolera DualSense. Sprzęt został w zasadzie „stworzony” dla Ratchet & Clank: Rift Apart, ponieważ gracze poczują drżenie broni na kontrolerze, a każda giwera zapewni inne doświadczenie.

Deweloperzy potwierdzili również, że Ratchet & Clank: Rift Apart będzie dostępny „w oknie premiery PS5”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment