Iza Łęcka Iza Łęcka 11.02.2021 11:00
ps5 + demons souls
3237V

PS5 w dwóch zestawach. Znakomity pakiet z padami, słuchawkami i Demon’s Souls

PS5 jest ponownie dostępne, dzięki czemu gracze mogą kolejny raz sięgnąć po dopakowane komplety konsoli Sony. Urządzenie pochodzi z ekspozycji, jednak wersja z Demon’s Souls może zainteresować część klientów.

Najnowsza propozycja dostępna w sieci Media Markt zawiera dwie oferty. W jednej znajdziecie dodatkowy kontroler DualSense, grę Demon’s Souls oraz słuchawki, natomiast w skład drugiego kompletu, obok konsoli, wchodzi pilot PS5 Media Remote oraz ostatnia przygoda Milesa Moralesa. Trzeba zwrócić uwagę, że towary są produktami z ekspozycji.

Zestawy PS5

Podczas przedstawienia najnowszego raportu finansowego Sony zapowiedziało, że nieustannie dokłada starań o dostarczenie na rynek jak największej ilości urządzeń nowej generacji, choć kłopoty z dostępnością mogą być odczuwane przez kilka najbliższych miesięcy. Ostatnie plotki przedstawiają jeszcze czarniejszą wizję, jakoby swobodny dostęp do PlayStation 5 był ograniczony niemal do końca roku. Wszystko przez komplikacje w produkcji poszczególnych komponentów. 

Źródło: https://hdtvpolska.com/w-koncu-tanie-ps5-w-media-markt-cena-za-zestaw-z-gra-i-pilotem-to-2699-zl-trzeba-sie-spieszyc

Tagi: media markt playstation 5 ps5 sony sprzedaż Playstation 5 zestawy Playstation 5