Forza Horizon 4 zaprowadzi graczy do Hongkongu?

Plotka
2238V
Forza Horizon 4 zaprowadzi graczy do Hongkongu?
Wojciech Gruszczyk | 21.05.2018, 16:40

Microsoft nie zamierza nas w tym roku specjalnie zaskoczyć zapowiedzią nowej Forzy Horizon. Gra zostanie ujawniona na tegorocznym E3, ale wciąż czekamy na przedstawienie lokalizacji kolejnego festiwalu. Według najnowszych plotek, gracze trafią do Hongkongu.

Playground Games to znane brytyjskie studio, które powstało w 2009 roku i już po trzech latach zaoferowało graczom pierwszą Forzę Horizon. Od tego czasu deweloperzy wciąż pracują nad kolejnymi odsłonami wyścigów na zlecenie Microsoftu. 

Forza Horizon 4 na E3 2018. Microsoft potwierdza

Brytyjczycy wciąż nie potwierdzili, w którym miejscu odbędzie się tegoroczny festiwal. Według pierwszych plotek wyścigi miały odbyć się w Japonii, później pojawiła się plotka o Wielkiej Brytanii, następnie o Skandynawii, a weekendowe doniesienia zapowiadają zabawę w Hongkongu.

Informacje zostały przedstawione przez jednego z użytkowników Reddita, który postanowił pochwalić się grafikami koncepcyjnymi – materiały podobno wykorzystywali deweloperzy z  Playground Games do przygotowania Forza Horizon 4.

Czy faktycznie trafimy do Hongkongu? Mam szczerą nadzieję, że nie. Kilku graczy zdecydowało się rozłożyć materiały na czynniki pierwsze i możecie na nich dostrzec stare logo Playground Games, co może sugerować, że była to jedna z koncepcji starszej odsłony, która jednak nigdy nie została zrealizowana.

A do jakiego kraju chcielibyście trafić – Japonia, Wielka Brytania, Skandynawia, Hongkong, a może zupełnie inna lokalizacja?

Mateusz, dzięki za link!

Forza Horizon 4

Źródło: https://vandal.elespanol.com/noticia/1350707707/salen-a-la-luz-posibles-artes-y-disenos-de-forza-horizon-4/

Komentarze (70)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper